Oferujemy usługę najmu aut osobowych dla wszystkich, jacy cenią sobie wprawną obsługę, komfortową i pewną jazdę oraz nowoczesne oraz niezawodne modele aut. Działamy na terenie Tarnowa, Krakowa, Rzeszowa, a również Nowego Sącza. Dla naszych konsumentów jesteśmy dostępni przez całą dobę, służąc im kompetentnym wsparciem oraz doradztwem. Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie. Dbamy o prawidłowy stan techniczny naszej floty. Pojazdy regularnie przechodzą dokładne przeglądy i posiadają stosowne pieczątki w dowodzie rejestracyjnym.

Z wyświadczanych przez naszą firmę profesjonalnych usług skorzystały już dziesiątki zadowolonych klientów, zarówno indywidualnych, jak i prywatnych firm. Cenią sobie naszą wydajną obsługę, formalności ograniczone do bezsprzecznego minimum oraz pomocnicze promocje w postaci dostarczenia auta na lotnisko w Krakowie, Rzeszowie bądź też Katowicach. Z całych sił staramy się spełnić wymagania nawet naszych w najwyższym stopniu wymagających kontrahentów. Wskutek tego również przygotowaliśmy dużą propozycję w atrakcyjnych cenach. Szczegóły znajdują się na stronie internetowej http://carsprint.pl.

Do kogo adresujemy przygotowaną ofertę wypożyczalni samochodów?

Jesteśmy wiodącą na rynku firmą, jaka oferuje możliwość wynajmu pojazdów, również osobowych, jak i dostawczych. Do każdego kontrahenta podchodzimy w sposób indywidualny, przystosowując ofertę do jego oczekiwań, pragnień oraz preferencji.

Nasza wypożyczalnia pojazdów umożliwia wynajem aut osobowych na:

•    1-4 dni,

•    5-9 dni,

•    10-16 dni.

Natomiast auta dostawcze można wypożyczyć na:

•    1-7 dni,

•    8-14 dni,

•    15-21 dni,

•    cały 1 miesiąc.

Zapewniamy działające technicznie samochody, możliwość dołączenia fotelika dziecięcego oraz nawigacji GPS, a także stały dostęp do naszego serwisu. Nasi konsumenci zawsze wyjeżdżają od nas z pełnym bakiem oraz czystym oraz porządnym samochodem.

Cena najmu samochodu nie zależy od liczby przebytych kilometrów, lecz jest podana jako stawka dzienna. W jej skład wkracza ubezpieczenia OC/AC/NW i podatek VAT. Dla pełnego komfortu oraz satysfakcji naszych klientów akceptujemy płatność w złotych, dolarach, funtach i euro. Proponujemy konkurencyjne oraz bardzo przystępne cenowo auta. Klienci mają do wyboru wiele pierwszorzędnych marek, takich jak: Jaguar, Fors, Volkswagen, Audi, Hyundai i Skoda.

Jakie dodatkowe usługi znajdują się w przygotowanej ofercie?

Przygotowaliśmy dla naszych konsumentów interesującą i wszechstronną propozycję wynajmu samochodów na terenie województwa małopolskiego oraz podkarpackiego. Posiadamy ogromne doświadczenie w branży oraz bezustannie podnosimy własne kwalifikacje. Naszym zamiarem jest całkowite zadowolenie oraz satysfakcja klientów. Dokładamy wszystkich starań, żeby każde zlecenie zrealizować z najogromniejszą starannością.

To właśnie dzięki nam nasi kontrahenci mogą trafić wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do komunikacji miejskiej lub otrzymać natychmiastową pomoc w wypadku niespodziewanej awarii pojazdu. Dostarczamy samochód na lotnisko oraz umożliwiamy dojazd na konferencję służbową bądź też wymarzony urlop. Docieramy wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni. Zachęcamy do szczegółowego zaznajomienia się z opisującą nas ofertą oraz skorzystania z usługi wynajmu auta.