Posiadanie szczupłej sylwetki to marzenie wielu osób, niemniej jednak nie każdy ma okazję sobie pozwolić na trzymanie się rygoru treningowo dietetycznego. Niekiedy nawet pomimo ciężkiej pracy nad ciałem, rezultaty nie są do końca zadowalające.Alternatywą dla ćwiczeń i diety jest liposukcja kawitacyjna, która zezwala na miejscowe pozbycie się tkanki tłuszczowej z ciała. W stereotypowej wersji wykonuje się ją poprzez dosyć inwazyjny zabieg odsysania tkanki tłuszczowej, niemniej jednak dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii można to zrobić trochę mniej inwazyjnie. Liposukcja kawitacyjna, czyli wykonywana przy pomocy ultradźwięków jest o wiele bardziej bezpieczna dla organizmu, a także daje niesłychanie porywające rezultaty.

Co to liposukcja ultradźwiękowa?

Szablonowa liposukcja jest niesamowicie inwazyjna dla organizmu ludzkiego, ponieważ potrzebuje zaawansowanej interwencji chirurgicznej. Liposukcja ultradźwiękami różni się od niej diametralnie, gdyż tkanka tłuszczowa jest wydalana z organizmu ludzkiego w stosunkowo naturalny sposób. Cały zabieg polega na tym, że przy pomocy specjalistycznych urządzeń stymuluje się podskórną tkankę tłuszczową. Dzieje się to poprzez wibracje spowodowane ultradźwiękami. Cały proces bazuje na stymulowaniu tkanki tłuszczowej ultradźwiękami, co przyspiesza ich metabolizm oraz prowadzi do wydalania z organizmu. Ogromną zaletą tej metody jest to, iż tak samo, jak w przypadku tradycyjnej liposukcji wolno wykonać zabieg miejscowo. Świadczy to, iż jest to metoda dla osób, które chcą zredukować tkankę tłuszczową z całego ciała, a również dla osób, które mają kłopot z konkretną partią, na jakiej zbiera się oporna tkanka tłuszczowa. Ma prawo to być na przykład brzuch, pośladki bądź nogi. Sam zabieg jest niesłychanie bezpieczny, a rezultaty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Osoby obawiające się skomplikowanych operacji mogą odetchnąć z ulgą, bo zabieg jest bezbolesny i trwa zaledwie około 30 minut. W zależności od potrzeb wolno przeprowadzić od 5 do 10 zabiegów w około miesięcznych odstępach czasowych.

W jaki sposób sprawić, by ciało wyglądało lepiej?
Po serii zabiegów liposukcji warto też zadbać o wygląd poprzez opalanie natryskowe. Jest to profesjonalny sposób, ażeby wyodrębnić szczupłe ciało. To naturalnie dzięki opaleniźnie mięśnie wyglądają na bardziej wyrzeźbione, a całe ciało wydaje się smuklejsze oraz o wiele bardziej wysportowane. Jeżeli jest kłopot ze słońcem, warto skorzystać z opalania natryskowego, jakie wolno przeprowadzić o jakiejkolwiek porze roku.
Gorąco zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty liposukcji ultradźwiękami, a także innych zabiegów modelujących sylwetkę, takich jak opalanie natryskowe lub trening z elektrostymulacją. Oferujemy także o wiele więcej zabiegów modelujących figurę, a detale wolno znaleźć na naszej stronie internetowej. https://studiofigurastalowawola.pl