Rezydencja Milanówek to dom opieki inny aniżeli wszystkie. Pozostał zbudowany dla seniorów oraz z myślą o nich. Każdy, najmniejszy nawet detal tego miejsca to nie kwestia przypadku, a przemyślanych decyzji. Utworzyliśmy miejsce, w którym Twój najbliższy odnajdzie drugi dom. Wykwalifikowana, fachowa załoga wspomoże przejść przez ten zagmatwany etap rozstania i zmiany miejsca zamieszkania. Uprzejmość oraz empatia, z jaką każdego dnia spotykają się nasi podopieczni przyśpieszy oraz zmniejszy proces aklimatyzacji w nowym, nieznanym miejscu. Do możliwości seniorów mieszczą się pokoje do samodzielnej aranżacji, z szansą skonfigurowania własnych mebli. Można także skorzystać z pokoi opracowanych przez nas.

Dom opieki Warszawa – Milanówek – czemu warto?

Miejsce to w pełni pozbawione jest barier, dostosowane do osób niepełnosprawnych. Nad dwudziestoczterogodzinną opieką czuwają nie jedynie doskonali, empatyczni, pomocni opiekunowie, jakkolwiek także wykwalifikowany, profesjonalny zespół lekarzy i pielęgniarek. Gwarantujemy dostęp do nowomodnego, profesjonalnego wyposażenia medycznego, a też prowadzimy terapię zajęciową, fizykoterapię lub rehabilitację. Wszystko to w celu zachowania jak najdłużej dobrego samopoczucia i sprawności Waszych bliskich. Dieta układana jest przez speców, a prezes kuchni dba, aby posiłki były smaczne oraz zdrowe. Podajemy 3 posiłki newralgiczne, drugie śniadanie i podwieczorek. Seniorzy mają stały dostęp do przekąsek oraz napojów. Rezydencja Milanówek to miejsce, gdzie poza bezpieczeństwem oraz opieką zapewniamy też różne atrakcje, zajęcia oraz gry dla podopiecznych.

Jesienny czas życia w rezydencji Milanówek

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest aktywizacja osób starszych. Zajęcia ruchowe, muzyczne, gry zespołowe, wyjścia do teatru czy kina – dlaczego nie! Jesteśmy tu, aby spełniać i realizować potrzeby pensjonariuszy. Chcemy, aby ten ostatni etap doczesnej wędrówki był dla Waszych bliskich doświadczeniem miłym oraz atrakcyjnym. To miejsce jest drugim domem dla seniorów, a w domu nie powinno być ograniczeń. Rezydencja znajduje na 1,5 ha działce w cichej, spokojnej okolicy, otoczona ładnym parkiem z dostępem do ławeczek, na których można wypocząć, licznych altan czy miejscem do grillowania. Znaczna powierzchnia obiektu zagwarantuje prywatność podczas wizyt rodziny, a piękno otaczającej przyrody zachęci do przechadzek. W Rezydencji Milanówek dzięki zaangażowaniu i serdeczności opiekunów, dominuje domowa atmosfera. Przez 24h na dobę czuwamy nad zaspokajaniem potrzeb mieszkańców tego miejsca. Dom znajduje się 30 km od centrum Warszawy, w sąsiedztwie kościoła, szpitala oraz sklepów oraz punktów usługowych.

Więcej na www.rezydencja-milanowek.pl