Pragniesz zapewnić swoim maluchom rozrywkę na najwyższym poziomie, a równocześnie zatroszczyć się o ich rozwój? Zależy Ci na tym, żeby Twoje dzieci były w pełni bezpieczne, a jednocześnie bawiły się właściwie doskonale? Wyszukujesz miejsca, jakie bazuje na najbardziej uznanych nurtach w podejściu do nauczania i edukacji potomstwa? SmartKidsPlanet to miejsce, które w pełni Cię usatysfakcjonuje. To śmiałe Centrum Mądrej Zabawy, jakiego idea oparta została na nurcie edutainment, inaczej edukacji przez rozrywkę. U nas Twoje dzieci będzie bawić się ściśle mówiąc bajecznie. Bez trudu odnajdziesz tu rozrywkę bezbłędnie dopasowaną zarówno do wieku, jak i priorytetów własnej pociechy.

Jakie atrakcje dla dzieci oferuje SmartKidsPlanet?

Założone przez nas w Warszawie Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, jakie tworzy niezmiernie starannie zaprojektowana przestrzeń. Mieści ona aż 1600 metrów kwadratowych, które pozostały podzielone na dziewięć stref. W każdej z nich znajdują się różnorodne atrakcje dla dzieci. Wszystko jest przemyślane – w naszym centrum nic nie znalazło się przypadkowo. Proponujemy strefy należyte dla dzieci w przeróżnym wieku. Do nas możesz przybyć z maluszkiem, jaki nie ukończył jeszcze trzech lat. Nie oznacza to niemniej jednak, że starsze dzieci nie odnajdą tutaj czegoś dla siebie. Proponujemy atrakcje należyte dla pociech aż do dziesiątego roku życia.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Perfekcyjnie zdajemy sobie sprawę z tego, iż rodzice dbają nie tylko rozwój własnych pociech, jednakowoż również ich bezpieczeństwo. Dlatego nasze Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, w jakim ogromny nacisk położony jest na to, aby dzieci były właściwie bezpieczne. Stawiamy tylko na akcesoria wykonane z odpowiednich materiałów. Zależy nam na tym, aby wszelkie były dostosowane do wieku korzystających z nich dzieci. W stworzonym przez nas centrum na próżno poszukiwać detalów, do wykonania jakich wykorzystano toksyczne materiały. Ostre krawędzie także są tym, czego u nas nie ujrzysz. Przychodząc z synem lub córką do stworzonego przez nas centrum, nie musisz więc bać się tego, że zabawa skończy się traumą. W stworzonym przez nas centrum dziecko jest w zasadzie bezpieczne.

Jaki jest nasz cel?

SmartKidsPlanet to miejsce, które powstało z myślą o dzieciach oraz ich rozwoju. Zostało zaprojektowane tak, żeby pobudzało fantazję milusińskich. Przychodząc do nas z synem bądź też córką, możesz posiadać pewność, że to miejsce zabawy będzie kształtowało także kreatywność Twojego dziecka, a także korzystnie wpłynie na jego predyspozycje motoryczne, bez jakich nie nauczy się chociażby pisać. Wizyta w naszym centrum to także świetny sposób na to, żeby zadbać o rozwój społeczny swojego dziecka. U nas dzieci mają możliwość zabawy w grupie, co jest niebezużyteczne do zaspokojenia potrzeby kontaktu społecznego. W naszym centrum Twoje dziecko dostanie wszystko to, co potrzebne do prawidłowego rozwoju.
Jeśli pragniesz zagwarantować swojemu maluchowi zabawę na najwyższym poziomie, zależy Ci na tym, by Twoja pociecha była w rzeczy samej bezpieczna, chcesz posiadać pewność, że bawi się w miejscu, które korzystnie wpływa na jego rozwój, nie zwlekaj. Przyjdź ze swoim dzieckiem do Centrum Mądrej Zabawy!